bateria kuchenna
29 maja 2019

Bateria kuchenna z dwufunkcyjną wylewką czyli kran do zadań specjalnych

By redakcja

Nasze życie coraz więcej kręci się wokół kuchni. Coraz większą wagę przykładamy do tego co jemy i coraz chętniej wraz z rodziną i przyjaciółmi  wspólnie gotujemy. Nasze spotkania przybierają formę kulinarnych podróży. Jednak, żeby móc w pełni cieszyć się smakiem potraw, należy najpierw stworzyć funkcjonalną kuchnię. Taką, w której gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Odpowiednio wybrana bateria kuchenna z pewnością nam to zadanie ułatwi.

Bateria kuchenna z dwufunkcyjną wylewką

Strumień do zadań specjalnych i ten, którego używamy na co dzień. Wybór sprawi, że kuchnia nabierze iście mistrzowskiego charakteru. Sklep internetowy Invena prezentuje dwa modele: Patras i Terra. Strumień spray w zależności od ciśnienia wody świetnie sprawdzi się przy opłukiwaniu delikatnych owoców i warzyw lub czyszczeniu silnie zabrudzonych, dużych naczyń. Strumień normalny natomiast będzie nas wspierać w codziennych obowiązkach. Dodatkowo każda bateria posiada ruchomą bądź wyciąganą wylewką, co znacznie zwiększa nasze możliwości.

bateria kuchenna

Modna forma w parze z funkcjonalnością

To dwie cechy, które obecnie są nie tyle pożądane co wręcz wymagane, szczególnie jeśli w grę wchodzi bateria kuchenna. Kran Patras utrzymany w kolorze klasycznego chromu został stworzony w minimalistycznym wydaniu o lekko geometrycznym kształcie doskonale wpasuje się w kuchnie nowoczesne, wykonane w stylu skandynawskim. Jego niewątpliwym atutem jest także wyciągana wylewką, która znacznie zwiększa jego zasięg i stanowi rozwiązanie zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń.

bateria kuchenna

Bateria kuchenna Terra to model dostępny w czterech modnych kolorach: czarnym, białym, beżowym i szarym. Jej nowoczesna forma sprawia, że w kuchni wysunie się na pierwszy plan i będzie funkcjonalną ozdobą każdej kuchni. Elastyczna wylewka z magnetycznym uchwytem to wygodne rozwiązanie dla miłośników gotowania. W ferworze kulinarnych przygotowań nie będziemy musieli skupiać się nad precyzyjnym odłożeniem wylewki, co jest dość dużym ułatwieniem.

bateria kuchenna

Każda bateria kuchenna została wyposażona w system szybkiego montażu co sprawia, że jej instalacja lub wymiana zajmuje zaledwie kilka chwil i każdy zrobi to samodzielnie.

Prosta w instalacji bateria kuchenna z dwufunkcyjną wylewką to wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które kochają gotowanie. Sklep internetowy Invena dostarcza dodatkowe funkcjonalności tym, którzy naprawdę tego potrzebują. A Ty? Jesteś gotowy zostać kulinarnym mistrzem?