czyste powietrze
26 kwietnia 2022

Top 5 oczyszczaczy powietrza do dużego salonu

By redakcja serwisu

Duży salon to nie tylko większe możliwości, ale również większe wymagania, np. jeśli chodzi o oczyszczacze powietrza. Urządzenia do sterylizacji powietrza są z roku na rok coraz bardziej popularne, dla wielu stanowią tak samo ważny element urządzania wnętrz, jak inne sprzęty, niezbędne w domu. Podczas wyboru najlepszego urządzenia warto jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Jakich? Odpowiedź w artykule.

Oczyszczacz powietrza w sklepie Goodair- czym kierować się przy wyborze?

Oczyszczacz powietrza w sklepie Goodair, oczyszczaczowi nie równy, a ze względu na dużą popularność tego typu urządzeń, na rynku pojawia się coraz więcej modeli. Tak jak w przypadku innych urządzeń, które wybieramy do domu, czy mieszkania, najlepiej jest postawić na sprawdzone marki, cieszące się dużą popularnością w branży. Ważne jest także, aby sprzęt, który ma posłużyć nam przez długie lata kupować, jedynie w profesjonalnych sklepach.

Jak wybrać najlepsze urządzenie?

W obliczu tak wielu producentów i różniących się modeli, nie zawsze jest łatwo podjąć najlepszą decyzję. Dlatego zanim zajrzymy na stronę sklepu, dobrze będzie odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:

  • Jaką powierzchnię ma pomieszczenie w którym ustawimy oczyszczacz powietrza?Oczyszczacz powietrza w sklepie Goodair, może pracować w nawet bardzo dużych salonach, czy sypialniach, aby jednak jego praca była na najwyższym poziomie, musimy dopasować powierzchnię oczyszczania i wydajność do powierzchni pomieszczania, tylko wówczas uzyskamy najlepsze efekty.

  • Jakie funkcje nas interesują? Oczyszczacze różnią się nie tylko wielkością, czy wyglądem, ale także funkcjami na rynku znajdziemy takie, które posiadają funkcję jonizacji, czy funkcję nawilżacza jak w przypadku Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza. Niektórymi modelami można sterować przy pomocy aplikacji mobilnej, inne posiadają blokadę rodzicielską.

  • Jaki jest nasz budżet?

To kolejne pytanie, które może zawęzić, lub rozszerzyć obszar naszego wyboru. Ceny będą się różnić, w zależności od producenta, wielkości a także funkcjonalności.

Dużą popularnością wśród klientów cieszy się oczyszczacz i nawilżacz powietrza firmy Sharp, a także Vestfrost, czy IDEAL.

Top 5 oczyszczaczy powietrza do dużych powierzchni

  1. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza- model od Sharp, nadający się do bardzo dużego salony, jego powierzchni oczyszczania wynosi 56m2, natomiast wydajność 450m3/h. filtruje powietrze wieloetapowo, a także dobrze je nawilża. Może pracować bardzo cicho, posiada ciekawe dodatkowe funkcje, jak tryb Clean Ion Shower, tryb Advanced Auto, tryb Plasmacluster Spot, tryb Clean Assist. To oczyszczacz i nawilżacz firmy Sharp, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, jego koszt wynosi: 4499 zł.

  2. IDEAL AP 40 PRO- nadaje się do powierzchni, nie przekraczających 55m2. Czyści powietrze przy pomocy filtra 360°. Na tle konkurencji wyróżnia go możliwość sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej, a także jego niebanalny designerki wygląd. Cena: 2699 zł

  3. Vestfrost VP-A1S70WH- przeznaczony do dużych powierzchni (80m2), nadaje się nie tylko do domów, czy mieszkań ale również przestrzeni biurowej. Filtruje powietrze wieloetapowo, również przy pomocy lampy UV-C LED. Można nim sterować poprzez aplikację mobilną. Koszt 2199 zł.

  4. Toshiba CAF-X83XPL0 eliminuje zanieczyszczania przy pomocy filtra 360°. Nadaje się do powierzchni nie przekraczających 65 m2. Prosty w obsłudze, nie wymagający dużego zaangażowania produkt znanej i cenionej marki. Dostępny w atrakcyjnej cenie: 1399 zł.

  5. Sharp FP-J80EU-W- kolejny oczyszczacz powietrza w sklepie Goodair cieszący się dużą popularnością. Idealny do salonu, dzięki dużej wydajności i powierzchni oczyszczania, ale także ze względu na swój elegancki wygląd. Filtruje powietrze w kilku etapach, także przy użyciu jonizatora. Koszt produktu: 3499 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl