1 lutego 2023

Meble kuchenne na zamówienie – dlaczego warto się na nie zdecydować?

By redakcja serwisu

Aranżując wnętrze kuchni, nie możemy zapominać o wyborze odpowiednich mebli. Chcąc maksymalnie wykorzystać potencjał pomieszczenia, jak również jego powierzchnię, zdecydowanie powinniśmy zainwestować w meble kuchenne na wymiar. Ich wykonaniem zajmują się profesjonalne zakłady stolarskie, które dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz zapleczem technicznym. Jakie zalety mają meble kuchenne na wymiar?

Meble kuchenne na zamówienie. Jakie są ich zalety?

Bardzo dużo osób, które są na etapie aranżowania kuchni, decyduje się na skorzystanie z pomocy stolarzy oraz na wykonanie mebli kuchennych pod wymiar, na zamówienie. Tego rodzaju meble cieszą się bardzo dużą popularnością, głównie dlatego, że można je idealnie dopasować do wielkości pomieszczenia, a także do jego kształtu, do mebli AGD. W przypadku mebli na wymiar mamy również możliwość zamówienia dedykowanego blatu, chociażby z kamienia. Meble kuchenne na zamówienie w Kartuzach to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i jakość wykonania.

Meble na zamówienie:

  • zwiększają funkcjonalność kuchni,
  • pozwalają na swobodne przechowywanie garnków, patelni i innego wyposażenia,
  • umożliwiają ukrycie dużego sprzętu AGD,
  • zwiększają przestrzeń roboczą.

Dlaczego meble na zamówienie są lepsze od marketowych?

Każda kuchnia jest inna, dlatego trudno kupić takie meble marketowe, które będą idealnie pasowały do rozkładu pomieszczenia i pozwolą chociażby na unikanie nieestetycznych luk. Zdarza się również, że pod względem jakości, łatwości utrzymania w czystości, odporności frontów meblowych na uszkodzenia, meble marketowe są o wiele gorsze. Pojawiają się również trudności z zakupem do nich odpowiedniego blatu.

Meble na zamówienie wykonywane są przez profesjonalnych stolarzy, którzy wykonają odpowiedni pomiar, dopasują rodzaj frontów, kolorystykę, okucia meblowe, a także innego rodzaju dodatki, np. ze szkła lub ze stali nierdzewnej. Dzięki temu kuchnia będzie funkcjonalniejsza.